Počítačová škola GOPASNovinky

Certifikační zkoušky MOS nyní i ve verzi 2016!

Nyní v Počítačové škole GOPAS můžete absolvovat zkoušky Microsoft Office Specialist (MOS) i ve verzi 2016! Prokažte své znalosti z aplikací Microsoft Office a získejte celosvětově uznávaný certifikát Microsoft Office Specialist! Termín testování je možné domluvit individuálně, probíhá každý den od 8 do 17 hodin.
 

Dárkové poukazy na vzdělávání pod stromeček

Nadělte svým blízkým pod stromeček hodnotný a užitečný dárek, který jistě ocení. Obdarujte je vánočním poukazem na Vámi vybrané počítačové školení v prostorách GOPASu v Praze nebo v Brně.
 

Zdokonalte se v Microsoft Azure

Pokud i vy chcete doopravdy poznat Microsoft Azure z hlediska správy mobilních zařízení či implementace Microsoft Azure cloudového řešení v podnikovém prostředí, neměli by vám uniknout nově vypsané kurzy Windows Azure - nasazení a správa pro IT správce [MOC 20533] a Enterprise Mobility Suite - nasazení a správa [MOC 20398].
 

Microsoft Windows 10!

Připravili jsme pro vás hned 7 nových kurzů na Microsoft Windows 10, které by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti.
 

Poslední příležitost získat v roce 2016 certifikát

Nyní máte poslední příležitost absolvovat v roce 2016 Vámi vybrané certifikační zkoušky! Od 23. 12. 2016  do  2. 1. 2017 nebude možné vzhledem k omezenému vánočnímu provozu Pearson VUE, Prometric a dalších, zkoušky skládat.