Počítačová škola GOPASNovinky

Paula Januszkiewicz: "Antivirus is dead!"

Využijte příležitosti poslechnout si světově uznávanou bezpečnostní expertku Paulu Janusziewicz živě! Kromě našeho exkluzivního semináře 360° Penetration Testing Seminar zavítá Paula i na konferenci HackerFest 2017, pro kterou si připravila přednášku Look Under The Hood: Bypassing Antimalware Tactics and Infrastructure Response Methods.
 

Letní slevy jsou tu!

Letní slevy jsou tu! Po dobu července a srpna můžete využít slevy až 27% na standardní otevřené kurzy, které se uskuteční v období od 1. 7. - 31. 8. 2017 v našich pobočkách v Praze a v Brně!
 

Masterclass: Hacking and Securing SQL Server

Ve spolupráci se CQURE Academy jsme pro vás připravili exkluzivní školení Masterclass: Hacking and Securing SQL Server [CQHACK1]. Přijďte se 9. 10. 2017 seznámit s nejzávažnějšími chybami při správě a ochraně SQL Serveru před kybernetickými útoky. Školení probíhá v angličtině!
 

Workshop: Architektura řešení Microsoft Azure

Rádi byste se naučili architektonickým dovednostem nezbytným pro návrh řešení pro Microsoft Azure? V tom případě si nenechte ujít 4. 12. 2017 nový MOC Workshop: Architektura řešení Microsoft Azure [MOC 40442].
 

Zábavná angličtina i čeština pro správce a programátory

Na termíny jako jsou Firewall, Framework, Wireframe, Troubleshooting si zvykl už kdejaký pokročilý uživatel PC. Na tomto kurzu vás veselou formou seznámíme s nejběžnějšími chybami ve výslovnosti a používání termínů i běžných slov a jejich (ne)správnými překlady do češtiny.