Počítačová škola GOPASNovinky

Exkluzivní Java seminář s odborníkem z Red Hat

Zveme vás na exkluzivní seminář s Red Hat odborníkem na Java Microservices a kontejnerové platformy! Přijďte se 15. 11. 2017 dozvědět o tom, jaký má kontejnerizace dopad na vývoj ve světě Java EE a moderní vývoj v Javě obecně. Počet míst je omezen, registrujte se včas!
 

CISSP s Ondřejem Ševečkem

Představujeme zbrusu nový kurz Certified Information Systems Security Professional [CISSP] obohacující naší nabídku kurzů IT bezpečnosti a Hackingu. Deep-dive security školení poskytuje ucelený soubor informací o všech bezpečnostních konceptech a nejlepší praxi v oboru IT Security. 
 

Mastering DevOps

Představujeme nový kurz určený jak manažerům řídícím IT organizaci, tak i jednotlivým specialistům z řad vývojářů a administrátorů. Kurz Mastering DevOps [DEVOPSM] v neposlední řadě pomůže i manažerům z "ne-IT" oblasti tím, že jim ukáže, co od IT požadovat a jaké podmínky je třeba nutné vytvořit.
 

Získejte vstup na JavaDays 2017 ZDARMA!

2. ročník konference Java Days proběhne 13. - 14. 11. 2017 v Praze a i letos máte příležitost získat vstup ZDARMA! V případě, že si na období od 1. 1. do 30. 6. 2018 objednáte některý z níže uvedených kurzů, který v daném období v Počítačové škole Gopas (Praha, Brno) rovněž absolvujete, vrátíme vám zpět vstupné na JavaDays 2017 v plné výši.
 

Nový katalog Podzim/Zima 2017

Vyberte si ze široké nabídky aktuálních kurzů pro období Podzim/Zima 2017. Katalog si můžete objednat buď na CD pomocí formuláře ZDE nebo stáhnout ve formátu PDF ZDE.